Правосмукалка за пепел Alfa Plam

3,450.00 ден

  • 5 слојна заштита
  • Издувен заштитен филтер
  • Усисен заштитен филтер
  • Заштитен филтер за мотор
  • Руфована платнена вреќа
  • Огноотпорно керамичко платно
  • 1200W моќност

Опис

  • Може да се користи за собирање пепел од сите типови биомаса и цврсти горива, пелет, брикет, огревно дрво.
  • Единствена на пазарот со 5 слојна заштита
  • Не мора да се чека грејното тело да се олади целосно за да се чисти

Гаранција на производот : 2 години

АЛФА ПЛАМ – 70 години искуство и традиција!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Правосмукалка за пепел Alfa Plam”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *